“Biznesa uzrāviens” ir unikāla atbalsta programma, kas uzņēmumiem nodrošina plašas mārketinga, tirgus izpētes, biznesa izglītības un citus pakalpojumus, no kuriem daļu līdzfinansējot pat 100% apmērā. Tas ne vien nodrošina produkcijai noietu, bet arī paaugstina uzņēmuma konkurētspēju un palīdz meklēt tālākas attīstības virzienus un sasniegt augstus mērķus.

“Biznesa uzrāviens” programmas ietvaros uzņēmumiem tiek piedāvāti dažādi mārketinga un komunikācijas instrumenti, kas realizējami, izvērtējot katras kompānijas vajadzības un pašreizējo pozīciju tirgū. Uzņēmumiem pieejamas tādas aktivitātes kā mārketinga stratēģijas izstrāde, tirgus izpēte, sabiedrisko attiecību aktivitātes un publicitātes veicināšana, inovāciju vadība, reklāmas aktivitātes, sadarbības partneru meklēšana vietējā un eksporta tirgos, pārdošanas veicināšana, jaunu mārketinga metožu pielietošana, uzņēmumu komandu veidošana un apmācība, kā arī daudz kas cits.

Uzņēmumiem un nodibinājumiem reģistrācijas līdzmaksājums dalībai “Biznesa uzrāviens” atbalsta programmās sastāda tikai EUR 500 uz 12 mēnešu periodu.

Vairāk informācijas skatiet sadaļās Atbalsta programmas un Attīstības programmas.

Dalības maksai “Biznesa uzrāviens” atbalsta programmām šobrīd ir pieejams līdzfinansējums. Attīstības programmu izmaksas norādītas attiecīgā sadaļā pie katras programmas apraksta.

 

PIETEIKUMA ANKETA

captcha

Nosūtīt